Eva'yı İndir,

Fırsatları Yakala

Aşağıdaki özelliklerden faydalanarak evacoinleri topla, bir çok işletmenin ücretsiz fırsatlarından faydalanmaya başla


Evacoin

Uygulama içerisinde yapmış olduğunuz tüm aktiviteler sayesinde biriktirebildiğiniz ve karşılığından ödül kazandığınız para birimidir.

Onaylı İşletme

İşletme adının yanında bulunan mavi badge, işletmenin eva tarafından onaylı olduğunu ve fırsatlarından faydalanabileceğinizi gösterir.

Görüntüleme

Kullanıcılar tarafından işletmenin tüm girişleri hakkında bilgi sahibi olmasını sağlayarak doğru yönde olup olmadığı hakkında fikir sahibi olmasını ve bu yönde adımlar atmasını sağlar.

Yorum ve Puan

Yorum ve Puanlama sistemi sayesinde kullanıcılar işletmeler hakkında daha geniş bilgi sahibi olabilmekte, işletmeler ise bu sayede müşteri memnuniyetini maksimum seviyede tutabilmektedir.

Check-in

Check-in sistemi gerçek lokasyon üzerinden çalışmakla birlikte kullanıcıya aktif kazanımlar sağlamaktadır. İşletmeler için bu gerçek veriler işletmelerinin ziyaret yoğunluğunu ortaya koyar.

Paylaş

İşletmeye ait tüm girdilerin, belirlenen bir referans kodu ile telefondaki tüm sosyal mecraları kullanarak paylaşıldığı ve kullanıcılara kazanım sağladığı paylaşım modülüdür.

Favori

Favori işletmenizi favorinize eklediğiniz de aranızdaki bağlantıyı direk olarak sağlamış olur ve bütün ayrıcalıklardan anından haberdar olabilirsiniz.

Evapoint

Belli koşullarla elde edilebilen ve Eva’nın tüm kullanıcılarına hitap edebilmek adına tüm sistemimizi belirlenmiş olan Eva Point İşletmesine yoğunlaştırdığımız en özel modülümüzdür.

Konum

İşletmelerin kullanıcılara kendi konumlarını yol tarifi vererek ulaşmasını sağlar. İşletmeler kendi konumlarına bağlı olmayan etkinlik ve aktiviteler de yaratarak bir çok farklı seçeneğe sahip olur.

Level Sistemi

Kullanıcıların uygulama içerisinde aktif olmasını baz alarak kullanıcılara özel rütbeler sağlayan sistemdir. Bu sistem sayesinde daha uygulama içerisinde ayrıcalıklı olursunuz.